caglayan escortsakarya escortnilüfer escortbursa escortwso shellAn0n 3xPloiTeRwso shellMadspot shellhacklink satışBase 64 EncodeIndoSec Shellwebadmin.php shellwso shellr57 shellr57 shellcialishostagor bypass shellwso shellc99 shellVhosts Bypass shellsecure server bypass shellk2ll33d shellkartal escortpendik escorttuzla escortşişli escortmecidiyeköy escortbomonti escortbodrum escortkurtkoy escortbayrampasa escortatasehir escortcinsel güç artırıcı happarliament night bluefree shopmarlboro double fusiondjarum blackcaptain blackcaptain black sigaracaptain blackcaptain black sigaradjarum blackdjarum blackmarlboro double fusioncaptain blackmarlboro double fusionduty free shopkent switchmarlboro touchparliament night bluemarlboro redmarlboro touch blueCaptain Black Dark CremaMarlboro Double Fusion Summer KarpuzWinston Light SigaraRothmans SigaraKENT D-RANGE BLUEVosue FrissonMarvel PipersMilano EjectCaptain Black Bluecaptain black satın almarlboro double fusionkent switchDjarum Blackcaptain blackcaptain black sigara fiyatmilano sigaramarlboro ice bluecaptain black puromarlboro touch aquamarmaris escortcaptain black sigaramarlboro shuffledjarum blackmarlboro double fusionmarlboro double fusioncaptain black sigaraCaptain Black Bluemarlboro shuffleMarlboro Double FusionMarlboro ShuffleMilano EjectROTMANS SigaraKENT D RANGE BLUEMarlboro Touch GrayWinston Dark BlueWinston SlenderKent SwitchWinston LightKent Mix Aroma SigaraMarlboro Double Fusion Summer KarpuzDuty Free ShopMarlboro Double FusionMarlboro Double MixMarlboro Touch AquaMarlboro TouchVİCEROY SigaraKENT D RANGE BLUEfree shopDuty Free ShopDjarum VanilyaMarlboro Touch AquaKent SwitchMarlboro TouchParliament Aqua BlueParliament Night BlueMarlboro ShuffleMarlboro Gold TouchLucky Strike Mix 4 AromalıMarlboro Double FusionDjarum BlackCaptain Black Sigarafree shop sigaraGENTLEMAN JACKcavallo sigaraEsse Blackcavallo sigaracavallo sigaraCamel WhiteTekel 2001Jack Daniels Tennessee Honeykent switchdjarum blackmarlboro double fusioncaptain blackWinston Dark BlueKent SwitchMarlboro Double FusionDjarum Black Karanfil ve Cherry VişneMarlboro Double FusionMarlboro Double Fusion Summer KarpuzCamel BrownMilano EjectAmarula LikörJack Daniels Tennessee HoneyOlmeca TekilaTekirdağ Rakı ÇeşitleriChivas Regal Viskifree shop puroMarlboro Gold Touchcaptain blackParliament Aqua BlueCaptain Black sigaraKent MentollüMarvel Compact Party Mixmarvel sigaraMarlboro Double Fusion Summer KarpuzDjarum Vanillamarmaris escortRothmans Sigarafree shop alkolfree shop sigaraesse blackfree shopMarlboro Double Fusiondavidoff gold slenderdjarum black vişnedjarum black satın aldjarum black karanfilmentollü sigaramarlboro shufflemarlboro touch aquaKent Mix böğürtlenlikent slimWinston SlenderWinston Dark Bluecamel brownLucky Strike Double Clickbursa escortParliament Night BlueMarlboro Shuffleizmit eskortMarlboro Touch Grayizmit anal yapan escortizmit sınırsız escortKENT D-RANGE BLUECaptain Black Bluekent d range blueescort bayankocaeli escortChivas RegalOlmeca Tekilaizmit escortcaptain blackMarlboro Double Burstescort bayaneskort ankaraankara escortescort bursabursa merkez escortKent Switchtipobet365 girissupertotobet girisvdcasino girisbets10 girisredwin girisbetboo girisbahsegel girismobilbahis girisjetbahis girisbetist girisfuck googleKent Switch MentollüMarlboro RED Kırmızımarlboro gold touchizmit otele gelen escortgebze escortdarıca escortkocaeli eskort bayanyahya kaptan escortyapay kızlık zarıçınarcık escortyalova escortCaptain Black BlueLucky strikeDjarum Blackyalıkavak escortpolatlı escortedremit escorterkek azdırıcı damlayapay bekaret zarıporn Childhacklinkr57 shellwso shellistanbul escortKurtkoy Escortpendik escorteminonu escortşişli escortmecidiyeköy escortistanbul escortbodrum escortKurtkoy Escort BayanKurtköy Escortbeyoglu escortbeykoz escortadalar escortkurtköy escortankara escortpendik escortEscort Kurtköybodrum escortalibeykoy escortaltinsehir escortataşehir escortbodrum escortatasehir escortbahcelievler escortatasehir escortbeyazit escortbasaksehir escortcevizlibag escortbebek escortflorya escortescort istanbulkıbrıs escortdenizli escortgörükle escortizmit escorteskişehir escortaliağa escortmanavgat escortiskenderun escortinegöl escortzeytinburnu escorttarsus escortetimesgut escortataşehir escortkeçiören escortartvin escortkayseri escortsivas escortbursa escortrize escortşanlıurfa escortsakarya escortçağlayan escortbahcelievler escortsefaköy escortnişantaşı escortmersin escortadapazari escortantalya escortalibeykoy escortbahcesehir escortarnavutkoy escortanal escortistanbul escortbalikesir escortpendik escortkartal escorttuzla escortmaltepe escortbostancı escortgöztepe escortkurtköy escortpendik escort bayanescort kartalkurtkoy eskortpendik escort bayankartal escort bayanmaltepe escort bayanataşehir escortescort tuzlapendik escortkurtköy escortkartal eskortmaltepe eskortataşehir eskorttuzla eskortpendik eskortkurtkoy eskortescort bayaneskort kartaleskort tuzlaeskort maltepekurtköy eskortmarlboro touch bluecaptain blackwinston sigaramarlboro double fusionSobranie sigaradjarum blackParliament sigaraMarlboro shuffleDunhill SigaraSenator sigaraEsse Sigara520 Kalpli SigaraKent SigaraHarvest sigaraMarlboro Double Fusion Summer KarpuzDavidoff SigaraMarvel sigaraCavallo SigaraMarlboro Edge SlimColts SigaraLucky StrikeMarlboro Goldmarlboro redmarlboro touchmarlboro touch grimarlboro touch aquaDavidoff Sigaracanli bahis oynagaziantep escortmersin escortsohbet numaralarıdeneme bonusu veren bahis sitelerisohbet numaraları1xet girişgaziantep escortcanlı bahis oyna1xbettyrone unblocked gamessohbet hattıadana escortbedava bonus veren bahis siteleriadana escortadana escortkayseri escortdeneme bonusugaziantep escortsohbet numaraları
Rregullat E Udhëtimit - mabaviaggi.al

RREGULLORE

Në rastin kur pasagjerit nuk i kërkohet vizë hyrjeje për në destinacionin ku udhëton, atëherë   dokumentacioni për udhëtim duhet të përfshijë:

1- Pasaportën biometrike;
2- Siguracionin e shëndetit për udhëtimin për ditët e qëndrimit;
3- Ftesën nga pala pritëse ose, në mungese të saj, rezervimin e vlefshëm të hotelit;
4- Mjete monetare të mjaftueshme për të siguruar qëndrimin (minimalisht 50 euro në ditë)
 

 1. Ne rast moslejimi nga ana e doganes  per kalimin e kufirit nuk eshte pergjegjsi e agjensis dhe nuk ju takon rimbursimi i biletes.
 2. Agjensia nuk mban pergjegjesi ne rast vonese per shkak te motit, kontrollit ne dogane ose  te ndonje shkaku tjeter qe nuk varet nga ne.                                           
 3. Bileta nuk kthehet, mund te behet shtyrja e udhetimit ne marreveshje me agjensine 3 dite para skadences se biletes 
 4. Agjensia nuk mban asnje pergjegjesi per bagazhet, te cilat duhet te jene nen mbikqyrjen
  e pasagjerit gjate gjithe kohes se udhetimit dhe ngarkim- shkarkim.
 5. Pasagjeret jane te detyruar te gjenden ne vendin e nisjes 15 min perpara nisjes se autobusit.
 6. Zoteruesit e biletave vajtje- ardhje me kthim te pa caktuar, duhet te caktojne daten e kthimit 7 dite para udhetimit.
 7. Rregullore per femijet:
  a) Femijet 0-2 vjec paguajne vetem taksat portuale dhe jane pa te drejte ulje ne autobus.
        b)Femijet 2-12 vjec paguajne 70% te biletes me te drejte ulje.
        c) Femijet mbi 12 vjec paguajne bilete te plote.
  9.-Ne rast se pasagjeri eshte kthyer 1 here ne kufirin shqipetar dhe do te riudhetoje ka te drejte ta riperdori dhe 1 here bileten brenda 1 muaji pa paguar asgje per kete, ai duhet te kontaktoje me agjensin ku ka prere bileten.